Lara Bosch Klima Servisi

Lara bosch klima servisi klimalarınızın uzman bir bakım onarım sürecinden geçmesini sağlayan kurumsal bir zemin sağlar. Klima tüm bölümleri konusunda işlem sürdürmekteyiz.

İç Ünite Klima Bakım

Klimaların iç kısımları beyni olarak düşünülebilir. Bu kısımda klimanın çalışmasını sağlayan bir elektronik kart vardır. Bu kart zarar gördüğünde klimadaki tüm sistem sorunla karşılaşabilir. Aşamalı ya da tek seferde oluşan şekilde klima bakımı yapılır.  Bu bakım onarım işlemlerinde beklentinizi karşılayan çözümler buluyoruz. 

İç bölümde oluşan sorunlarla alakalı olarak teknik ekibimize başvuru yapabilirsiniz. Klima servis hizmetleri alırken bütünsel bir anlayış içerisinde çözüme ulaşmaktayız. Sorun yaşadığınız anda ideal bir çözümle beklentilerinizi karşılıyoruz. Klima çalışıyorsa ve bir nedenle ısıtmıyor soğutmuyorsa bu genelde iç yapıdaki sorunlarla alakalıdır. Gaz kaçaklarında oluşan sıkıntılar iç bölümde yaygın görülür. Yani sadece elektronik kartla da alakalı değil diğer bölümlerle bütünsel bir sorun vardır.

Lara bosch klima bakımı yaptıracağınızda hem iç hem dış bölümde oluşan sıkıntılara yönelik bütünüyle sorunu çözmekteyiz.  Kurumsal açıdan bakım onarım cihazın ömründe belirleyici olabilir. Klimalarda meydana gelen sorunlar açısından bakıldığında klimaların her bölümünü atlamadan ilerleme kaydetmekteyiz.

 Klima Dış Ünite Bölümü Nedir

Lara bosch klima tamiri yapılan alanlardan biri dış ünitelerdir.  Dış bölümlerde montaj ünitesinin motor kısmının yerleşeceği alan belirlenir. Bu yerleşimin doğru sağlanması için yapılması gereken öncelikle bir taslak oluşturulmasıdır. Çünkü bu taslak olmadığında gaz kaçakları olabilir. Cihaz su akıtabilir hatta yeterince iyi soğutmayabilir. Dış ünite ve iç ünitenin bütünlük içinde montajda yerleşimi en önemli temel özelliklerden biridir.

Klima çalışıyor fakat ısıtma ve soğutma yapmıyor diyorsanız montaj alanlarında görünür yerde bir sorun var mı bakmalısınız.  Örneğin dışarıda balkon gibi alana koyulduysa görüntüde bir eğiklik var mı bakmalı ve düzeltmelisiniz. Boruyu tıkayan bir şey var mı bakılmalıdır. Boru iç kısımlarını engelleyen, mekanizmaya zarar veren gözle görünen bir detay varsa bu özenle fark edildiğinde incelenmeli ve manuel olarak düzeltilmelidir. Bunun dışında Lara bosch klima montajı yapılırken ve diğer tamir gereken hallerde firmamıza başvuru yapabilirsiniz.

Yedek Parça Garantisi