Aksu Bosch Klima Servisi

Aksu bosch klima servisi ile beklentinizi karşılayan bakım tamir onarım yedek parça hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.  Kurumsal düzlemde uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz.

Bosch Klima Yedek Parçaları

Klimaların bakım onarımı yapılırken bazı hallerde yedek parçalara gerek olabilir. Bu makinenin kendi yapısındaki artık çalışamaz haldeki bölümlerle alakalıdır. Yedek parça konusunda size gereken hızlı çözümleri sunuyoruz.

Aksu bosch klima bakımı ve yedek parçalar iç ve dış ünite bölümlerinde olabilir. Hortum kısmından elektronik karta kadar her ayrıntı için size yedek parçalar vermekteyiz. Uygun ekonomik fiyat artılarını bu anlamda değerlendirebilirsiniz.

Klima onarımının yapılabilmesi için yedek parça bütünüyle klimayı değiştirmektense faydalıdır. Çünkü bütün bir klima değişimi ile yedek parça değişimi arasında ekonomik açıdan büyük bir fark vardır.  Yedek parça almadan makineyi komple değiştirdiğinizde boş yere fazla para vermek harcamış olursunuz. 

Bazı eski klima modellerinde artık yedek parça değişimi tamamen bütün klima almaya neden oluyorsa bu gibi hallerde yeni klima almak karlı olur. Yani yedek parçada ısrar etmemek gerekir. Klimanızın yedek parçası ve kendi değeri arasında doğru çıkarım yapabilmeniz önerilir. 

Bosch Klima Tamiri Aksu

Aksu bosch klima tamiri firmamıza başvuru yaparken klima tamirleri açısından bakıldığında çok sayıda teknik sorunla karşılaşılması mümkündür. Teknik aksamaların en yaygın görüleni su akıtmasıdır. Su akıtan klimalar hem dışarıdan hem de içeriden eviniz içinde nemli bir koku yapabilir.

Klimalarda tamir hiç çalışmayan cihazlarda oluşabilir. Bu oluşan sorunlara yönelik size profesyonel ekiple marka ve modellere göre hizmetler vermekteyiz. Tamir bakımla alakalı tüm süreçlerde şu sorunlar oluşabilir:

    • Klima hiç soğutmaması

    • Klima ısıtmaması ve çalışmaması

    • Gaz kaçırması, sesli çalışması vs. gibi sıralama devam edebilir.

Kaç Ayda Bir Klima Bakımı Yaptırılır

Kaç ayda bir klima bakımı yaptırıldığı senede iki kere ile sınırlı olabilir. Yılda en çok iki kere en az bir kere bakım yapılabilir. Aksu bosch klima montajı ve bakım süreçleri klimayı yeniden aldığınızda önem kazanır. Yeni eski klimaların bakım aralıkları değişebiliyor. Montaj ve genel kullanım alışkanlıkları da bu anlamda önemlidir. 

Yedek Parça Garantisi