var ajaxRevslider; jQuery(document).ready(function() { // CUSTOM AJAX CONTENT LOADING FUNCTION ajaxRevslider = function(obj) { // obj.type : Post Type // obj.id : ID of Content to Load // obj.aspectratio : The Aspect Ratio of the Container / Media // obj.selector : The Container Selector where the Content of Ajax will be injected. It is done via the Essential Grid on Return of Content var content = ""; data = {}; data.action = 'revslider_ajax_call_front'; data.client_action = 'get_slider_html'; data.token = '8f2b36c6f2'; data.type = obj.type; data.id = obj.id; data.aspectratio = obj.aspectratio; // SYNC AJAX REQUEST jQuery.ajax({ type:"post", url:"https://www.klimaservisantalya.com/wp-admin/admin-ajax.php", dataType: 'json', data:data, async:false, success: function(ret, textStatus, XMLHttpRequest) { if(ret.success == true) content = ret.data; }, error: function(e) { console.log(e); } }); // FIRST RETURN THE CONTENT WHEN IT IS LOADED !! return content; }; // CUSTOM AJAX FUNCTION TO REMOVE THE SLIDER var ajaxRemoveRevslider = function(obj) { return jQuery(obj.selector+" .rev_slider").revkill(); }; // EXTEND THE AJAX CONTENT LOADING TYPES WITH TYPE AND FUNCTION var extendessential = setInterval(function() { if (jQuery.fn.tpessential != undefined) { clearInterval(extendessential); if(typeof(jQuery.fn.tpessential.defaults) !== 'undefined') { jQuery.fn.tpessential.defaults.ajaxTypes.push({type:"revslider",func:ajaxRevslider,killfunc:ajaxRemoveRevslider,openAnimationSpeed:0.3}); // type: Name of the Post to load via Ajax into the Essential Grid Ajax Container // func: the Function Name which is Called once the Item with the Post Type has been clicked // killfunc: function to kill in case the Ajax Window going to be removed (before Remove function ! // openAnimationSpeed: how quick the Ajax Content window should be animated (default is 0.3) } } },30); });

Klima Servis Merkezi

Antalya klima servisi olarak Antalya’nın tüm bölgelerine profesyonel ekibimiz ile servis hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimize kaliteli, güler yüzlü hizmet sunmak ve en hızlı şekilde klima problemlerini çözmektedir. Klimalarınızın bakım ve tamiri için 7/24 hizmetinizdeyiz.

Hakkımızda

Klima servisi olarak Antalya’nın tüm bölgelerinde profesyonel ekip ile servis hizmeti vermektedir. Profesyonel ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmak ve en hızlı şekilde klima problemlerini çözmektedir. Klimalarınızın bakım ve tamiri için hizmetinizdeyiz.

Yaz aylarında klimanızın arızalanmadan, herhangi bir problemi olup olmadığını öğrenip, daha büyük klima arızasına dönüşmemesi için daha büyük sorunlara yol açmadan en iyi şekilde çözümler üreterek erken teşhis yaparak, müşteri memnuniyeti ve dolayısıyla kullanıcının cebini düşünmektedir.

Klima servisi olarak siz değerli müşterilerimize bu hizmeti vermek bizlere mutluluk vermektedir. Klima Servisi, klimanızın her yıl düzenli olarak periyodik bakımı yapılmasını tavsiye ederiz.

Klima Servisi olarak profesyonel kadromuzla Antalya’nın tüm bölge ve semtlerine Klima bakımı, montajı ve arızalarında hizmet vermekteyiz. Bizlere 7 gün 24 saat 0530 091 01 32 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet

Tüm yedek parça ve servislerimizde tam 1 yıl garanti vermekteyiz.

7/24 Servis

Acil durumdaysanız hiç endişelenmeyin, 24 saat kesintisiz  hizmetinizdeyiz.

Uygun Fiyat

Müşterilerimize en uygun fiyat üzerinden, en profesyonel hizmeti sağlamaktayız.

*/