Aksu Vestel Klima Servisi

Aksu Vestel Klima Servisi 2000 senesinde piyasaya adım atmış olup; kurulduğu günden bu yana müşterilerine en iyi hizmeti kaliteli bir şekilde verir.

Aksu Vestel klima servisi; teknik servis hizmetini sizlere kaliteli bir şekilde verir.  Klimaların bakımları ve arızaları kısa zaman içerisinde gerçekleştirilir. Her türlü klimaları bakımlarına bakıyoruz. Müşteri temsilcimizi arayarak ve randevu alarak kısa zaman içerisinde sizlere kaliteli hizmeti sunacağız. Bizim için öncelik her zaman müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için ise elimizden gelenin daha fazlasını yaparız. Firmamızda çalışma gösteren kişiler her biri profesyonel yapıya sahip kişilerdir. Bizlere cep telefonu ve watsapp hattımızdan kısa zamanda ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aksu Vestel Klima Bakım

Aksu Vestel klima bakımı;  firmamız tarafından en iyi şekilde gerçekleştirilir. Klimaların düzenli bir şekilde senelik olarak yapılması gerekir. Kombilerde meydana gelen problemleri uzman ekiplerimiz kısa zaman içinde çözer. Sizlere en iyi çözümlere kavuşması için uğraşıyoruz. Sizlere hafta içi ve hafta sonu hizmet veriyoruz. 

Aksu Vestel Filtre Temizliği

Aksu Vestel firmamız filtre temizliği işlemini de kısa zaman içerisinde gerçekleştirir. Bizlere ulaşım sapladığınızda istediğiniz zaman sizlere hizmet veriyoruz. Bizim için önemli olan müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır. Bunun için ise ekip olarak çalışma göstermekteyiz. Her türlü klimaları bakımlarına bakıyoruz. Müşteri temsilcimizi arayarak ve randevu alarak kısa zaman içerisinde sizlere kaliteli hizmeti sunacağız. Aksu Vestel klima tamiri işlemleri de kısa zaman içinde gerçekleştirir. Bizlere cep telefonu numaramızdan ve watsaap hattımızdan kısa zaman içinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aksu vestel klima montajı firmamız tarafından en iyi şekilde yapılır. Bizlere ulaşım sağladığınızda ekiplerimiz keşif için gelecektir. Keşif hizmetimiz ücretsizdir. Bunun ardından montajlama hizmetini de sizlere en iyi şekilde verir. Firmamızda çalışma gösteren kişiler her biri profesyonel yapıya sahip kişilerdir. Bu sebeple işlerini en iyi şekilde gerçekleştirir. Bizlere cep telefonu numaramızdan ve watsaap hattımızdan kısa zaman içinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere her zaman hizmet imkânı tanımaktan mutluluk ve onur duymaktayız. Dilediğiniz zaman bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yedek Parça Garantisi